Historia Oleśnicy

Forum pasjonatów historii Oleśnicy
Dzisiaj jest śr paź 04, 2023 1:17 pm

Strefa czasowa UTC+2godz. [letni]
Odpowiedz
Nazwa użytkownika:
Tytuł:
Treść wiadomości:
Wprowadź tutaj treść wiadomości. Nie może ona mieć więcej niż 60000 znaków. 

Emotikony
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :@: :alien: :bom: :drunken: :cheese: :eye: :cyclops:
Wyświetl więcej emotikon
Rozmiar czcionki:
Kolor czcionki
Opcje:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Wyłącz BBCode
Wyłącz emotikony
Wyłącz przetwarzanie odnośników
Kod potwierdzający
Kod potwierdzający:
Jeśli chcesz zabezpieczyć się przed automatycznym publikowaniem postów, musisz wprowadzić oba widoczne słowa do znajdujących się tutaj pól tekstowych.
   

Przegląd tematu - róbmy swoje...
Autor Wiadomość
  Tytuł:   Odpowiedz z cytatem
Pomny różnego rodzaju tego typu historii na innych forach, mogę tylko powiedzieć, że widocznie kogoś coś zapiekło, i niech piecze dalej. Muszę stwierdzić, że to konkretne forum jest już dobrze znane wśród oleśniczan i w większości robota forumowiczów jest bardzo wysoko oceniana, co też oznacza, że mali ludzie będą atakować jeszcze częściej i bardziej zajadle.
Swoja drogą-to chyba komplement z tymi mądrokami nie? :D
Post : wt wrz 15, 2009 10:20 pm
  Tytuł:   Odpowiedz z cytatem
Dla mnie to wiadro pomyj wylane na forumowiczów jest tylko potwiwerdzeniem,że jest to najlepsze forum o Oleśnicy a to dlatego,że nie "kadzi" władzy tylko poddaje je społecznej kontroli :) To zwycięstwo społeczeństwa obywatelskiego nad iście gomułkowskim podejściem do mieszkańców Oleśnicy i okolic :) HOWGH
Post : pn wrz 07, 2009 2:33 pm
  Tytuł:   Odpowiedz z cytatem
I tak zupełnie na koniec: o czym to świadczy, że Pan Nienałtowski i kilku "dziwaków", którzy przecież nie są "wyrazicielami oleśnickiej społeczności", a tylko "garstką nawiedzonych z klapkami na oczach mądroków" zdołało wywołać tyle emocji?
Post : ndz wrz 06, 2009 11:48 pm
  Tytuł:   Odpowiedz z cytatem
Różnego rodzaju antyreklamy naszego miasta (filmy, zdjęcia itp.) jak również wpisy "wulgaryzmy" nic nie wnoszące, które się pojawiają a których wolelibyśmy nie czytać i nie oglądać, niestety się pojawiają. To jest cena jaką płaci się za najbardziej wolne media na świecie. Takie coś się pomija, odrzuca, tak samo jak się ignoruje osoby które to zamieszczają i w tym temacie nie ma o czym więcej dyskutować :D
Post : ndz wrz 06, 2009 9:15 pm
  Tytuł:   Odpowiedz z cytatem
Mnie te słowa nie uraziły Świadczy to dużo o tej sobie. Jak mój dziadek powiedział:
"Obrazić cię może tylko osoba inteligentna"

Pozdrawiam pana Władzia :wink:

I będę robił swoje! Nikt mi nie zabroni szukania i omawiania historii Oleśnicy :wink:
Post : ndz wrz 06, 2009 6:03 pm
  Tytuł:   Odpowiedz z cytatem
:arrow: Kod dzięki !!
a rzeczywistość jest taka że tysiące ludzi w całej Polsce , mające jaki kolwiek wpływ na władzę lub podejmowanie decyzji jest tylko po podstawówkach !
mało tego te same osoby wymagają od rekrutów odpowiedniego wykształcenia ( sami jego nie posiadając ) i dlatego nie dziwi mnie brak u nich poprawnej polszczyzny
pozdrawiam Pana Władzia ( tylko ze średnim ) marecki Tropiciele Tajemnic
Post : ndz wrz 06, 2009 3:10 pm
  Tytuł:  róbmy swoje...  Odpowiedz z cytatem
Na http://www.panoramaolesnicka.pl/komenta ... 785,10.htm
Cytuj:
Ma pan tego swojego Remika Sz., paulusa i 3-4 innych dziwaków i mysli pan ze to sa wyraziciele olesnickiej społeczności? Śmiechu warte. To garstka nawiedzonych z klapkami na oczach mądroków. Zero obiektywizmu zero szerszych horyzontów zero uczciwego spojrzenia na miasto i działania samorządu. Jesteście żałośni w swoim zacietrzewieniu. Dziwie sie że jeszcze nikt wam tego nie powiedział prosto w twarz.

Proszę Szanownych Forumowiczów, mam nadzieję, że słowa Pana "Władzia" /z samorządu?/ nikogo nie uraziły, ani nie zniechęciły do poszukiwań faktów związanych z przeszłością Oleśnicy i dzielenia się wiedzą na Forum. Jak to Pan Młynarski śpiewał: "Róbmy swoje..."
Panie Władziu: "Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym"
Post : ndz wrz 06, 2009 12:30 pm

Strefa czasowa UTC+2godz. [letni]


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group