Historia Oleśnicy

Forum pasjonatów historii Oleśnicy
Dzisiaj jest czw wrz 28, 2023 11:26 am

Strefa czasowa UTC+2godz. [letni]
Odpowiedz
Nazwa użytkownika:
Tytuł:
Treść wiadomości:
Wprowadź tutaj treść wiadomości. Nie może ona mieć więcej niż 60000 znaków. 

Emotikony
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :@: :alien: :bom: :drunken: :cheese: :eye: :cyclops:
Wyświetl więcej emotikon
Rozmiar czcionki:
Kolor czcionki
Opcje:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Wyłącz BBCode
Wyłącz emotikony
Wyłącz przetwarzanie odnośników
Kod potwierdzający
Kod potwierdzający:
Jeśli chcesz zabezpieczyć się przed automatycznym publikowaniem postów, musisz wprowadzić oba widoczne słowa do znajdujących się tutaj pól tekstowych.
   

Przegląd tematu - Multimedialny przewodnik po Oleśnicy
Autor Wiadomość
  Tytuł:  Re: Multimedialny przewodnik po Oleśnicy  Odpowiedz z cytatem
Nadszedł czas i musimy się pochwalić, nad czym około rok, a tak bardziej intensywnie przez ostatnie tygodnie, pracowaliśmy. Jedna z naszych stron zdobyła nową funkcjonalność!

Odwiedzając portal http://olesnica360.pl znaleźć możecie nie tylko dotychczasowy wirtualny przewodnik po Oleśnicy, ale również, jako nowości: „Katalog zabytków” oraz „Bazę firm gastronomicznych i hoteli”. Bazy można samemu uzupełniać i modyfikować, a po akceptacji administratora wpisy te będą dostępne dla wszystkich odwiedzających.

Mamy do Was prośbę, abyście pomogli nam uzupełnić bazę zabytków poprzez dodawanie jak najbardziej szczegółowej informacji o oleśnickich zabytkach (pomniki, budynki, kościoły itp.). Koniecznie z podaniem źródła tych informacji!

Poinformujcie też zaprzyjaźnione firmy gastronomiczne i hotele o możliwości wpisania się do naszej bazy. Umieszczenie lokalu w „Bazie firm gastronomicznych” jest bezpłatne na zawsze! Drobna opłata wymagana będzie jedynie przy zaznaczeniu pozycji lokalu na mapie (w przyszłości współpraca z nawigacjami w telefonie) oraz podaniu adresu do firmowej strony WWW. Nie jest to jednak konieczne, aby wpis na http://olesnica360.pl/ zaistniał.

Istnieje też możliwość, aby firma gastronomiczna BEZPŁATNIE zaistniała w wirtualnym przewodniku - każdy kto uruchomi taki przewodnik, będzie mógł wirtualnie wejść do danego lokalu i obejrzeć go od środka, tak jak to można obecnie zrobić wchodząc do Pierogarni Stara Chata czy Starego Browaru. Po szczegóły odsyłamy do kontaktu telefonicznego: 71 723 00 13.

Już niedługo odkryjemy kolejne karty, które na pewno przyjmiecie z zadowoleniem!

Pomóżmy sobie nawzajem i budujmy wizerunek naszego miasta!

http://olesnica360.pl
Post : sob paź 26, 2013 11:31 am
  Tytuł:  Re: Multimedialny przewodnik po Oleśnicy  Odpowiedz z cytatem
Multimedialny przewodnik po Oleśnicy się rozrasta. Na stronie http://olesnica360.pl można obejrzeć panoramiczne zdjęcia:
- Rynku
- Ratusza i części jego wnętrz
- odrestaurowanych piwnic dawnego browaru Draesnerów - Stary Browar
- Bazyliki i jej wnętrz podczas IX Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej (z dźwiękiem!)
- Zamku i części jego komnat
- Bramy Wrocławskiej
- Kościoła Zbawiciela i jego wnętrz - w tym sklepienia loży książęcej!
- Kościoła św. Trójcy
- Kościoła NMP

Obrazek
Post : śr lip 10, 2013 4:23 pm
  Tytuł:  Multimedialny przewodnik po Oleśnicy  Odpowiedz z cytatem
Wszystkich zainteresowanych pragnę poinformować, że na stronie staraolesnica.pl są już udostępniane pierwsze elementy powstającego Multimedialnego Przewodnika po Oleśnicy.
Zacząłem od Ratusza a w nim jako pierwsze zrealizowałem panoramę wieży ratuszowej z elementami mechanizmu zegara. Przedstawiam też klatkę schodową z płaskorzeźbami oraz pomieszczenia przyległe (na tą chwilę sala ślubów i obrad), kończę też archiwum w podziemiach.
Wszystko to co opisałem jest do obejrzenia na stronie http://staraolesnica.pl a na facebooku pod adresem http://facebook.com/StaraOlesnica jako premię dla tych co polubili portal StaraOlesnica.pl panoramy są prezentowane 24h wcześniej niż na stronie Portalu.
Uwagi i komentarze mile widziane.
Zapraszam
Post : pt lut 15, 2013 7:56 pm

Strefa czasowa UTC+2godz. [letni]


cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group